Home4you
21937
page-template-default,page,page-id-21937,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-9.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Home4you kaubamärk koondab suure valiku erinevaid mööbliesemeid ning mööblisarju, millest paljud sobivad ka kontorisse. Valikus on moodsat värvitud mööblit, palju põnevaid spoone, erinevaid eksootilisi puitmaterjale ning suurel hulgal klientide lemmikut – tammepuidust mööblit. Suurem osa mööblivalikust moodustavad elutuppa ja söögituppa sobivad komplektid ja tooted.

Stiililt pakub Home4you kaubamärk midagi igale maitsele – on moodsat skandinaavialikku mööblit, lihtsat klassikat ning ka romantilist stiili. Söögituppa pakume valiku lihtsustamiseks valmis komplekte, aga ka võimalust ise lauad-toolid komplekteerida. Toolide ja baaritoolide valik on suur ning kattematerjale on plastikust kangani. Samuti on Home4you valikus palju erinevates stiilides diivaneid, diivanvoodeid ja tugitoole.

Home4you kaubamärgi toodetest suure osa moodustavad erinevad sisustustooted. Meil on palju erinevates suurustes kummuteid ning karpe-kirste, kõike vajalikku esikusse ja garderoobi, kaunid metallmööbli sarjad rõdule või talveaeda, väga suur valik korve-kaste, kellad, pildid, nõud jne. Home4you kaubamärgi all toome maale ka kvaliteetseid küünlaid ning pakume väga suure valiku naturaalse välimusega kunstorhideesid. Meie tekstiiltoodetest padjad, linad ja linikud on enamjaolt valmistatud meie enda õmblusosakonnas ning tekstiilisarjade valik aasta aastalt muutub ning käib ajaga kaasas.